Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Derneğimiz arrow Derneğimiz Hakkında Genel Bilgi
Derneğimiz Hakkında Genel Bilgi Yazdır E-posta


ULUKAYA KÖYÜ KÜLTÜR DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
( ULUKAYADER )
KURULUŞ HİKAYESİ

Ulukaya Köyü dernek çalışmaları yapılan mahalle temsilcileri toplantısı sonucunda 21.03.2007 tarihinde resmi olarak "Bartın ili Ulus ilçesi Ulukaya Köyü Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği" ( Kısa adı ULUKAYADER ) kurulmuştur.

ULUKAYADER LOGOSUHer ay olağan toplantıları o ayın 2. (ikinci ) pazar günü ( yaz saati 14:00'de - kış saati 13:00'de ) yaparak Ulukaya Köyü olarak birlik ve beraberliğin yeniden sağlanması ve Ulukaya köyü için gereken her türlü hizmetin yapılmasında öncülük yapacak derneğimiz tüm hemşerilerimize açıktır.

Derneğimiz üyelerine SMS yoluyla mesaj atılarak aylık olağan toplantı, vefat haberleri ve her türlü olağandışı haberler üyelerimize en kısa sürede ulaşmaktadır.

Ulukayader Köyümüz için gerekli olan ve şuana kadar yapılmamış veya yapılması için bazı girişimlerin ve birliğin olması gerektirdiği işleri yapmak amacıyla çalışmalar başlatılmıştır.

Geçici bir yönetimle kurulan derneğimiz genel kurul oluşturularak asil yönetim kadrosunu seçmiştir.

Tüm Ulukaya'lı hemşerilerimizi derneğimimize başta üye olmalarını ve yapılacak normal düzende 3 yılda bir yapılan genel kurul ile isteyenlere yönetimde görevler vererek ve ayrıca her ay yapılan olağan toplantılara katılarak desteklerini beklemekteyiz.

Derneğimiz ve Köyümüz ile ilgili yapılan ve yapılması planlanan her türlü çalışmalar hakkında soru ve bilgi için www.ulukayader.com internet sitemizi ziyaret edebilir, görüş, öneri, şikayet, istek ve taleplerinizi Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır 'dan yazarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

Derneğimizde tüm Ulukaya'lı hemşerilerimizi görmek ister ve desteklerini bekleriz. Birlik ve beraberliğin getireceği güç ile köyümüze doğduğumuz yere sahip çıkalım. Yeni yetişen nesillerimize köyümüzü sevdirelim ve mümkünse sürekli ziyaret ederek sevgimizi gösterelim.

 

Derneğimiz

2016 YILI DENETİM RAPORU


 
2015 YILI DENETİM RAPORU

 
2014 YILI FAALİTE RAPORU

2014 YILI FAALİYET RAPORU
 
2014 YILI DENETİM RAPORU 
2013 YILI DENETİM RAPORU


2013 YILI DENETİM RAPORU
 
2012 YILI DENETİM RAPORU


2012 YILI DENETİM RAPORU
 
2011 YILI 2.DÖNEM DENETİM RAPORU


2011 YILI 2.DÖNEM DENETİM RAPORU
 
2013 YILI FAALİYET RAPORU
2013 YILI FAALİYET RAPORU
 
2010 İLE 2013 FALİYETLERİMİZ
2010 İLE 2012 YILLARI ARASI FALİYETLERİMİZ
 
Derneğimiz Hakkında Genel Bilgi
 
Başkanımızın Mesajı


Ersin Yalçın
Yönetim Kurulu Başkanı


 
Yönetim Kurulu


 
Denetim Kurulu 
Üyelik Formu
 
Dernek Tarihçesi

Bartın ili Ulus ilçesi
Ulukaya Köyü Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği
(
Ulukayader )


Köyden kente göçün neticesinde büyük şehirlerde yaşayan aynı memleketin, aynı toprağın insanları kurulan hemşehri dernekleri ile bir araya geliyor. Bartın ili Ulus ilçesine bağlı Ulukaya Köyü sakinlerinin yoğunlukta yaşadığı Pendik ilçesinde bir dernek kurulmasına karar verildi. Pendik ilçesinin Dumlupınar, Orta, (Dolayoba) Velibaba, Ertuğrulgazi (Aydos) Kavakpınar mahallelerinde yaşayan Ulukayalıların bir araya gelmelerini sağlayacak dernek için ilk adım 2007 yılında atıldı. 21 Mart 2007 tarihinde resmi olarak kısa adı "Ulukayader" açılımı "Bartın ili Ulus ilçesi Ulukaya Köyü Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği" adı altında Ayhan Çelikel Başkanlığında Velibaba Mahallesinde kurulmuştur.
 
Dernek Merkezi
ADRES: VELİBABA MAH. ERTUĞRUL GAZİ CAD. NO: 112 PENDİK İSTANBULADRES: ULUKAYA KÖYÜ ULUS BARTIN 
Derneğimizin Hedefleri
 

TARİH - SAAT

NAMAZ VAKİTLERİ

SOSYAL MEDYA

ATATÜRK KÖŞESİ

NÖBETÇİ ECZANELER


AİLE HEKİMİM KİM?

İSTATİSTİKLER

Ziyaretçiler: 1315474

KİMLER SİTEDE

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Son Yazılan Mesaj

OKUYUCU YORUMLARI

  • Denetim raporu süper olmuş. Derneğimizin mali duru...
  • Çok mükemmel. Emeği geçenlerden ve vesile olanlard...
  • ESKİSİNİN GÖRÜNTÜSÜ DAHA OTANTİK VE GEÇMİŞİ DAHA İ...
RSS

REKLAM TARİFESİ

SAYAÇ


REKLAMLARINIZI BURADA YAYINLIYORUZ
Reklam Vermek İçin . Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır .

 

                               
KDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi